מלאי קנאביס - An Overviewהאם מותר למטופלים המקבלים קנביס לשימוש רפואי ליטול במקביל תרופות נוספות?

סגולות שמן קנאביס – שמן קנאביס כתרופה שמקדימה את עולם המדע

נפתח עם שתי התניות חשובות. הראשונה, לא כל מחלה או בעיה רפואית תזכה אתכם באפשרות להשיג היתר לקנאביס רפואי.

באופן טבעי, אם אתם מטופלים חדשים, רוב הסיכויים שהרופא יבחר לספק לכם מינונים קטנים יותר, הן במשקל והן לגבי החומרים הפעילים במוצר.

המצרים הקדמונים השתמשו בו כחלק מהטקסים הפולחניים שלהם. בוודסטוק, הקנאביס היה כוכב. הראפרים שרים עליו כאילו היה מנטרה. כל אחד מהם, ביטא את זה בדרך אחרת, אבל כולם הסכימו על אמת אחת לגבי קנאביס: הוא לוקח את המוסיקה והופך אותה לחוויה מדהימה.

ייבוש מהיר מדי, למשל בחשיפה לאוויר בעוצמה גבוהה או על ידי חשיפה לחום גבוה, יגרום לשבירת טריכומות ואבדן חומרים פעילים מהפרחים, ולכן שמירה על תנאי סביבה אופטימליים היא חובה.

מומלץ להתחיל במינונים נמוכים ולהגביר עם הזמן בהתאם להשפעה. ההמלצות הרפואיות כוללות גם הימנעות מאוכל ושתייה, בעיקר ממזון הכולל קפאין ומפעולות המצריכות ערנות או ריכוז (כמו מלאי קנאביס נהיגה).  

אז איך מקבלים רישיון לקנאביס רפואי? הגישה הרווחת במשרד הבריאות דרך היחידה לקנאביס רפואי (יק"ר) היא שהשימוש יכול לבוא במקרים בהם השימוש רומא קנאביס בתרופות קונבנציונליות לא אפקטיבי מספיק.

חובה לנקוט משנה זהירות מפני נפילות בחולים מבוגרים או תשושים, היות וקנביס עלול לגרום לסחרחורות, חוסר יציבות וקואורדינציה לקויה.

במקרים בהם נטילת הקנאביס מפחיתה את רמות הסוכר עד למצב של היפוגליקמיה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל ולשקול התאמה מחודשת של מינוני התרופות או האינסולין. מעקב אחר מדדי לחץ הדם מומלצת גם היא אצל מטופלים הנוטלים במקביל תרופות להפחתת לחץ דם או שמן קנאביס אצל הסובלים מלחץ דם נמוך.

כל זה משאיר אותנו אם ההבנה הברורה כי קנאביס הוא אכן המקור הטבעי הבטוח ביותר לטיפול וכן גם להנאה.

קישורי השפה נמצאים בראש הדף מול כותרת הערך. לעבור למעלה.

שמן קנאביס » שמן קנאביס רפואי » סגולות שמן רומא קנאביס קנאביס – שמן קנאביס כתרופה שמקדימה את עולם המדע

ספקי הקנאביס הם חברות פרטיות, משום כך יכול המטופל לבחור את הספק שלו כראות עיניו, וכל קנאביס רפואי מחזיק רישיון שימוש בקנאביס רפואי,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *